| anonim_4396 a întrebat:

Aveți idee cum se numește un brand de trening, din ce îmi aduc aminte S..tr?... ceva de genul
Dau funda!

14 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Street one?
Streight?

| Vali128 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Iti las aici o poza, eu nu pot sa-mi dau seama.
https://ibb.co/QHstd0s

| mateia320 a răspuns (pentru Vali128):

Oare sa intru pe link?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Vali128):

Mai ai alta poza? Sau o poza mai clara. In primul link nu e clara poza si in al doilea link nu se deschide

| Mirel4412 a răspuns:

Esti constient ca poate fi un trening din piata sau din china si nu un brand mare? Adica are doar un logo, nimic altceva special

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prima litera nu cred ca este S cum spui tu, deci nu începe cu S..tr...
Se vede ambiguu, dar clar prima litera nu începe cu S, pare mai degrabă B prima litera.

| Vali128 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://ibb.co/zJ222Js

Poate e mai ok acum

| Vali128 a răspuns (pentru anonim_4396):

Https://ibb.co/zJ222Js

Poate e mai ok acum.

| mateia320 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca e E prima litera. Cel putin asa pare

| anonim_4396 explică (pentru Vali128):

Nu sti sa faci poze clare si nu intelege nimeni, nu se vede bine sigla marca treningului asa ca nu avem deunde sa stim

| mateia320 a răspuns (pentru Vali128):

Da bro, dar nu se vede ce scrie. Incearca sa cauti o imagine mai mare sau zi mi unde gasesc ca caut eu

| anonim_4396 explică (pentru mateia320):

Nu știu dar e nașpa. Nu e un brand mare, nu as putea îmbracă asa ceva. Pare un trening NO NAME de la OBOR.
link-ul Nu mai merge