| ChristineB a întrebat:

Aveti idee pe la ce magazine din mall sunt reduceri?

Răspuns Câştigător
| Julia_Julia_1984 a răspuns:

Buna,

Au fost mari reduceri pana acum, am fost eu acum 2 saptamani si erau reduceri foarte mari, nu stiu ce sa zic, cred ca s-au dus.
Eu am vazut reduceri la :Zara, H&M, C&A, All shoes, Next, Sephora.
Cel mai bine este sa te duci in mall si sa vezi unde si ce reduceri mai sunt.

Sper ca te-am ajutat!
O zi placuta!(Funditaa?)

3 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Zara, Intimissimi, Mango, Sephora

| GabrielaIoana a răspuns:

Inca nu este perioada de reduceri..Eu stiam ca acea perioada este prin septembrie.

| Psihedelic777 a răspuns:

Pai du-te intr-un mall si vezi.La waikiki am vazut ca sunt acuma niste reduceri destul de maricelehappy. Bafta