| Vernusio a întrebat:

Aveti sandwich maker acasa? Va place cum ies sandwichurile la el? De care aveti?

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Eu imi fac sandwichurile calde cu... fierul de calcat! happy
Impachetez sanwichul in folie de aluminiu si il incalzesc un jumat de minut cu fierul, pe ambele fete. Casul se topeste uniform si sandwichul va fi excelent!

E nevoie de un pic de experimentare, dar merita!

| missfatadelatara a răspuns:

Da normal.

Doar în România nimic nu iese perfect.

| RAY a răspuns (pentru Bula):

Tu vb serios?

| RAY a răspuns:

Nu,dar poate o sa cumpar anul asta, imi amintesc ca cand eram la scoala aveam si imi faceam, da ieseau foarte delicioase, numai ajungeam la scoala ca tot mancam

Bula
| Bula a răspuns (pentru RAY):

Da, poti incerca si tu, merita!
winking

| RAY a răspuns (pentru Bula):

Acum o sa fac spam - pe gpu e pasta termo ca pe cpu?

Bula
| Bula a răspuns (pentru RAY):

/Da.
E recomandat cu continut mare de argint./