| nosferatu32 a întrebat:

Bina dimineata!
Din greseala am anulat o comanda de pe eMAG si acum voucherul cu care am achitat comanda respectiva nu-l mai pot folosi. Voucherul l-am primit in urma returnarii unui alt produs!
Cand pot folosi iar acel voucher?

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Suna la Serviciul Clienti eMag si ei sigur iti vor spune ce poti face fiindca trebuie reactivat voucher-ul de la ei, altfel e pierdut! Spune ce doresti si ei te pot ajuta! Sunt tare draguti! Numai bine!

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Suna la serviciul clienti si fii rabdator. Termenul legal de deblocare este de 30 de zile lucrătoare, dar sunt sigura ca va dura mult mai putin, poate chiar sub 10 zile

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa fi sănătos daca nu esti atent ce vrei sa ti face m, pierzi pe mîna ta asta e.Graba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte buna asta "suna la serv. clienti eMAG". Dar intrebarea este : raspunde cineva la serv. clienti eMAG? Am stat la telefon si 45 minute asteptand sa ma preia cineva, si am asteptat de pomana. 45 minute intr-un singur apel pentru ca am asteptat si 30 sau 20 minute in alte apeluri la fel de esuate.