| anonim_4396 a întrebat:

Bine probabil este penibil acuma dar voi la scoala la ora de sport luati sportul intr-o punga sau un sac pentru adidasi. De unde pot cumpara un asemenea saculet?

4 răspunsuri:
| Ilisaysmeow a răspuns:

Nu este o intrebare penibila, este normala. Eu il pun intr-o punga si apoi in ghiozdan, dar am si colegi care au sac de la Converse sau Adidaswinking sper ca te-am ajutat

| William a răspuns:

Nu stiu cum poti sa iei sportul intr-o punga, eu iau echipamenul.

| thegatekeeper a răspuns:

Cand eram la liceu si participam la ora de sport (foarte rar), foloseam o simpla sacosa. Daca folosesti mai des echipamentul, ai putea sa iti cumperi un rucsac adecvat, dar nu e neaparat necesar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are nimic, e numa' buna. Ce am zis eu ceva?