| Adina_Deedee_1993 a întrebat:

A comandat cineva cosmetice de pe elefant.ro ( ma bate gandul sa cumpar o trusa de make up de vreo 150-200 lei ) cine si-a comandat, intreb daca rujurile sunt bune, fardurile sunt bune sau trebuie sa dai o tona pana se vede, fondul de ten care e bun si acopera? Multumesc

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tu ai impresia ca asta are legatura cu distribuitorul? Are legatura cu firma de la care cumperi, nu cine ti le livreaza...

| Adina_Deedee_1993 explică (pentru Adry05):

Mai citeste odata si revino cu un comentariu adecvat. Eu vreau de pe elefant, daca ai cumparat ceva ma intereseaza parerea ta, nu am specificat firma pentru ca nu m-am referit la o firma anume. doar la site-ul de unde vreau sa comand. Poate ti-ai luat rujul x si nu e bun sau fardul de la firma y si e bun. Sper sa intelegi si sa nu te ambalezi prea repede si pe viitor citeste cu atentie ce vrea sa zica omul care intreaba

| Adry05 a răspuns (pentru Adina_Deedee_1993):

Si din nou, asta n-are nicio legatura cu elefant. Elefant e depozitul unde sunt toate si ti le trimite, nu fac EI rujurile alea. Citesc degeaba ca exprimarea lasa la fel de mult de dorit si efectiv n-am ce raspuns sa-ti dau. PErsoana de mai jos ti-a raspuns strict pentru funda sau chiar nu stie ce vorbeste pentru ca efectiv aveti aceeasi exprimare, de parca ar exista brandul ELEFANT, sa scrie pe cutie `elefant` pe ruj `elefant`. Nu ma fata, Elefant iti vinde produse la Rimmel London, Maybeliine, Revlon etc. alea sunt firmele si de alea poti intreba NU DE ELEFANT. Ce pot sa-ti zic de elefant? Iti trimite comanda, sunt seriosi, uneori daca ai noroc nu platesti transportul. Asta voiai sa stii?

| marimarya a răspuns:

Buna Adina,
Eu comand de ceva vreme cosmetice de la Elefant si chiar sunt foarte multumita, toate fardurile au fost foarte ok.
Ca fond de ten folosesc acesta si are o acoperire foarte buna: http://bit.ly/2AzfmlT