| Stefania63728 a întrebat:

Buna! A comandat cineva de pe Shein vreodata? Am vazut ca plata se face cu cardul inainte ca produsul sa ajunga.Multa lume a comandat de pe acest site fara nici o problema.Dar imi este teama sa platesc cu cardul datorita nesigurantei. Va rog sa ma informati!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate site-urile internationale percep plata inainte, si numai dupa ce le intra banii in cont pregatesc coletul si-l trimit.
Cardul bancar este protejat de banca, asadar nu ai de ce sa-ti fie frica, atat vreme cat nu intri pe site-uri obscure, sa participi la jocuri de noroc, sau sa cumperi cine stie ce substante ciudate.
Shein este un site international arhicunoscut, deci foarte safe!

| Yxha12 a răspuns:

Am facut multe comenzi, nu ai de ce sa te ingrijorezi, in maxim 12 zile este acasa si se livreaza prin DPD