| MaryMaria98 a întrebat:

Buna!
A comandat cineva de pe site-ul VidaXL?
Doresc informatii referitoare la acest site.

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

M-am uitat pe el; mi se pare ok.
Mai multe nu cunosc.

| MaryMaria98 explică (pentru anonimg):

Ideea este ca pe site plata se face online printr-un card Visa sau MasterCard.

| anonimg a răspuns (pentru MaryMaria98):

Acum am văzut asta.
Cel mai bine este să îi suni. Adresa o are in Olanda, dar nr. de telefon in Romania.
https://www.vidaxl.ro/t/1528/customer-service

| MaryMaria98 explică (pentru anonimg):

Bine. Multumesc frumos!

| supermamici a răspuns:

Super OK magazinul VidaXL: are pareri bune si in online https://casazen.ro/......ntru-casa/ cat si ca vendor in marketplace-ul eMAG.

| Angelica_Dana_1959 a răspuns:

Care este nr.tel.cu care poti vorbi cu vida xl in Romania?

| Miriam_Maria_1989 a răspuns:

Am comandat eu și mi-au venit produsele fără problemă. Am avut și eu reținere la faptul că se poate plăti doar cu cardul, dar am înțeles că sediul central e în Olanda, așa că pe moment doar acest sistem de plată este posibil.