| Ionucaaa a întrebat:

Aș dori și eu câteva idei de cadouri pentru Crăciun, ca să mă inspir. Mă poate ajuta cineva? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| vladclaudia a răspuns:

Iti spun ce am luat eu de Craciun, OK?
Pentru mama:i-am luat o trusa de cosmetice (pedichiura, manichiura, farduri, parfumuri).
Pentru tata:tatal meu este microbist si i-am luat tot feluri de lucruri ca sustinator pentru echipa STEAUA;
Pentru sora mea mai mica:lucruri personajele ei favorite din desene/seriale(Monster High, Scooby DOO)
Pentru fratiorul meu mai mic: bicicleta cu Mickey mouse(fiindca este innebunit dupa el)
Prietenei mele(BFF):doua lantisoare cu inimioare rupte, o jumatate de inimioara are BEST, iar cealalta FRIENDS.Si am convins-o sa facem poza impreuna cu telefonul meu pentru ca eu sa pun toate fotografiile laolalta si sa le inramez...
Sper ca te-am ajutat, si nu te panica nu te-ar costa foarte mult toate acestea...winking

| Ionucaaa explică (pentru vladclaudia):

Mulţumesc mult! Cel mai mult mi-a plăcut ideea de cadou pentru prietena cea mai bună, este chiar un cadou inspirat.

| vladclaudia a răspuns (pentru Ionucaaa):

Multumesc! happy

8 răspunsuri:
| CartofiorDulce a răspuns:

Dupa parerea mea, cele mai bune cadouri sunt cele facute de tine. Chiar daca nu sunt foarte sralucite, au o valoare mai mare decat cele cumparate de la magazin pentru cel ce le primeste.

| Ionucaaa explică (pentru CartofiorDulce):

Mulţumesc pentru sfat! big grin

| Marcela9Xd a răspuns:

Pai de Craciun ai putea oferi cadou :
-un ursulet cu caciulita de Craciun.
-bani
-ceva jocuri in caz ca e copil
-haine
Funda te rog :*!

| NoName_3557 a răspuns:

DIY-uri, de expemplu pentru fete ceva original: https://www.youtube.com/watch?v=n3cna5a2SjU

http://mindblower.ro/

| dorobantu a răspuns:

De craciun iti recomand sa cumperi jocuri de strategie, haine sau poti oferi direct bani persoanei respective.