| SooJin a întrebat:

A mai comandat cineva de pe Aliexpress? Plata se face doar prin cardul de credit? Voi ce ati comandat de pe site si in ce stare v-au venit produsele?

Răspuns Câştigător
| ChevyCruze a răspuns:

Salut. Am mai comandat eu de pe aliexpres, iar da, plata se poate face doar prin cardul de credit. Am comandat niste pedale de aluminiu (cover-uri), o husa de telefon (pentru un Samsung S6), niste stickere din cauciuc (pentru usile de la masina) si o chestie de la bord cromata (mai exact de la ceasurile de bord, deoarece de pe a mea s-a dus cromul si arata inestetic). Piesele au venit intr-o stare optima, fiind impachetate destul de ok. Doar ca va trebui sa mergi la posta vamala si va trebui sa ai la tine pentru a ridica coletul, pe langa buletin si notificarea cum ca ti-a venit coletul si dovada platii. Pentru dovada platii, faci un preent screen la produsele care le-ai comandat, iar apoi le scoti la imprimanta (cel putin asa am facut eu si a fost ok). Sper ca te-am putut ajuta cu raspunsul meu. Iti doresc o seara frumoasa.

| SooJin explică (pentru ChevyCruze):

Si in cat timp ti-au venit comenzile?

| ChevyCruze a răspuns (pentru SooJin):

Unele dintre produse au venit mai devreme altele mai tarziu. Intre 30 si 60 de zile am avut de asteptat. O seara frumoasa.

3 răspunsuri:
| marcflo a răspuns:

Am eu peste 50 de comenzi facute si pana acum sunt super multumit. Am scris cat de mult am putut despre asta pe www.doy.ro. Chiar si azi am ridicat de la posta doua colete, niste etichete pentru borcane pe care se poate scrie cu marker alb si un set de pliculete de ceai care sunt mai bune calitativ decat ma asteptam.