| anonim_4396 a întrebat:

Buna! A mai comandat cineva de pe site-ul jordansromania.com? Este de încredere?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Siteul oficial al jordan e sub domeniul nike, deci nu ai cum sa stii daca-i de incredere.
https://www.nike.com/ro/jordan

| ReddY25 a răspuns:

Eu unul prefer sa cumpar direct din magazin

| StripperRaoul a răspuns:

Alai site fake

| StripperRaoul a răspuns:

Este si adidasromania toate cu Romania la sfarsit is fake uri uitate ca n au contact telefon mail etc ca nu exista

| BURETE8998 a răspuns (pentru StripperRaoul):

Da se poate si eu mi am comandat dar au unde sa i contactezi si primesti email-uri eu astept acum sa vad cum si cand vin daca e cv mai scriu un update

| Melina1234 a răspuns (pentru BURETE8998):

Buna! Ti-a venit comanda? Sunt ok adidasii?

| LicareteOlivia a răspuns:

Buna, cineva a comandata de pe site-ul https://www.airjordanromania.com. Au trecut 3 luni si nimic, e clar ca nu o sa mai primeasca nimic. Nu au numar de telefon, plata se face doar cu cardul online si, desi la inceput raspundeau prin mail in engleza ca o sa vina in curand, ca isi cer scuze pentru intarziere, acum nu mai zice nimeni nimic. Mare grija!

| vasilecampeanu a răspuns (pentru LicareteOlivia):

Buna ziua ....fiul meu a dat comanda de pe acest site in august, nu am primit nimic pana acum....credeti ca mai sunt ceva sanse sa primesc ceva? multumesc

| Dragu_Daniela_ a răspuns (pentru LicareteOlivia):

Este o mare TEAPA!
Am patit-o eu...
In urma cu câteva luni am plasat o comanda pe site pentru o pereche de adidasi Jordan (457, 59 lei). Au incasat banii și nici in ziua de astăzi nu mi-au Trimis coletul...

| MarinIsidora a răspuns (pentru vasilecampeanu):

Bună ziua, nu o mai primiți. Eu am făcut o comanda în Oct, am achitat și nu am primit nimic nici în ziua de azi.

| MarinIsidora a răspuns (pentru Dragu_Daniela_):

La fel am pățit și eu.

| MonicaSi a răspuns:

Ai primit comanda sau este site face?