| Rot263 a întrebat:

A mai comandat cineva de pe wish?
Cum sunt Hainele de pe acest site?
Dar în cât timp ajung și cât e prețul transportului?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Calitatea hainelor este foarte slaba, dupa cum iti dais eama si de banii putini cu care le platesti.
Marfa este facuta in China si transportul vine in 3-8 saptamani.
Pretul hainelor uneori are transportul inclus, ori daca cumperi de peste $100, ai transportul gratis.
Dar, daca platesti peste $100 la produse, cand pachetul ajunge in vama romana, va trebuii sa platesti taxe vamale si 19% taxe vamale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am comandat ceva acum vreo 2 saptamani, mi-au ajuns doua dintre produse intr-o saptamana si erau chinezarii triste, nimic calitativ ca in poze, dar dupa pret era si de asteptat... restul produselor nu stiu inca daca mi-au ajuns ca acum sunt in concediu in tara, probabil vor fi aceleasi glume, calitativ vorbind. Photoshop-ul face ca de obicei mari inbunatatiri, calitatea consta in detalii... si detaliile pot fi simplu falsificate intr-o poza.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Mi-am cumparat o rochie foarte draguta...a costat 30 de lei si e materialul foarte bun...pe transport am dat in jur de 15 lei

| Cristea468 a răspuns:

Wish este un site care găsește cele mă ieftine prețuri și nu pune pret pe calitate