| Marius_Mario_1984 a întrebat:

Bună, a mai cumpărat cineva de pe site-ul www.toolforvip.com?

8 răspunsuri:
| Eroina75 a răspuns:

Tatal meu a cumparat, el sustine ca lucrurile acelea sunt folositoare si ajuta mult...

| Beznila_Andrei_1986 a răspuns (pentru Eroina75):

Buna,este serios site-ul, securizat? cum a procedat? Am vazut ca plata se face cu cardul, multumesc!

| Flori_David_1979 a răspuns (pentru Eroina75):

Cat a durat livrarea? Eu am facut comanda acum 3 sapt si nu am primit nimic...nici nr de awb nu mi-a dat...

| Laure a răspuns (pentru Flori_David_1979):

Sal, ai primit comanda de pe toolforvip?

| Flori_David_1979 a răspuns (pentru Laure):

Din pacate nu. si nici nu cred ca mai vine
Am verificat statusul comenzii si siteul nu mai exista
Chiar ma gandeam ca persoana de mai sus cred ca2a mintit cand a zis ca a cumparat tatal

| Laure a răspuns (pentru Flori_David_1979):

Crezi k se mai poate recupera banii?

| faghy69 a răspuns (pentru Flori_David_1979):

Sieu am comandat pe 03.04. 2018 si totul a fost ok pana pe data de 17.03. 2018 cand site-ul a devenit inexistent (nu se mai incarca).
Pana atunci totul a foat ok, mi-a aratat pe site cand a fost facut coletul, cand a plecat si cand a intrat in Romania, dupa se am mai stiut nimic, nici de colet nici de site...din ce am gasit pe internet, ar fi vorba despre un site fantoma cu un sediu undeva in Londra, asta pe baza ip-ului cu care a fost site-ul inregistrat.
Cu alte cuvinte toti care am cumparat, am facut o donatie fara sa vrem...

| Marius_Mario_1984 explică:

Este teapa?
Produsele sunt ok?
Este de încredere în privința expedierii produsului și calității acesteia?