| SmileDot a întrebat:

Acum câteva ore am făcut prima mea comandă de la yves rocher şi sunt curioasă în câte zile ajunge comanda.
Acolo scrie că în 10, dar am văzut că unii au primit-o şi în două săptămâni.
Voi în cât timp aţi primit-o?

2 răspunsuri:
| cosmic_ray a răspuns:

Eu am trimis comanda mea vineri pe 14 si am primit coletul la posta pe 28. dar am prins doua week-end-uri si unde mai pui ca nu s-a lucrat nici luni de sanzaiene si eu sunt din sv deci ajunge mai greu.stai fara grija ca o primesti. daca nu ai primit-o deja.

| dendendenis a răspuns:

Cam in 10 zile.