| JustaLittle a întrebat:

Alta intrebare despre AliExpress. DAca nu am cont in banca si nici card, poat sa comand de pe acel site? Ce metoda de plata trebuie sa >aleg? Va rog sa raspundeti doar daca ati mai comandat asa.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe AliExpress nu poti platii decat cu credit card, sau transfer din contul bancar!
Copii mici nu au voie sa cumpere de pe Aliexpress!

| JustaLittle explică (pentru Violleta2022):

Nu-s copil mic rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns (pentru JustaLittle):

Ai 14 ani, nu? Deci, esti copil micut!

| JustaLittle explică (pentru Violleta2022):

N-am 14 ani rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns (pentru JustaLittle):

Atunci poate ai mai putin de 14... cel putin, avatarul tau asa spune!

| JustaLittle explică (pentru Violleta2022):

rolling on the floor)))) asta chiar e amuzanta

| CuriousStuff a răspuns:

Nu poti altcumva. E necesar contul si cardul. Poti sa platesti prin PayPal, dar si pentru ala iti trebuie card. Poti sa iti faci unul daca esti major, nu e asa mare lucru. Si nu te costa nimic. (Am dat vreo 50 de comenzi pe site-ul asta, daca mai ai intrebari, astept)

| KatelynDragutza a răspuns:

Bună, din moment ce nu ai aceste lucruri, nu poți comanda nimic.

| om96 a răspuns:

Sit-ul AliExpred are mai multe metode de achitate, nu doar prin card bancar, mai exista metoda webmoney, iti faci cont pe qiwi si incarci contul prin terminalele de reincarcare. Asta e cea mai simpla metoda.