| NovacEvelinDiana a întrebat:

Bună, am 11 ani întrebarea mea e cam complicată acum un an m-am mutat în Franta dar inainte locuiam în România şi de obicei mă duc acasă în vacanţe iar de data asta am să mă duc de Craciun şi este vorba despre un cadou pentru verisoara mea Stefi ea vrea o papusa Monster high destul de rara chiar nici aici in franta nu este inca şi am intrat pe mattel.com am vazut-o acolo problema este ca nu stiu daca livreaza papusile de pe acel site din america pana în Franta.
Daca stiti că le livreaza sau nu va rog raspundeti.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Jameson a răspuns:

Nu ar trebui sa-ti faci griji, observ ca e un site destul de mare. Sunt sigur ca iti vor livra, daca nu vor putea iti vor comunica ei. Iar plata cu cardul se poate anula, am avut in trecut o comada pe care am facut-o cu cardul si mi-au trimis banii inapoi.

1 răspuns:
| Roz_Botikutz_1981 a răspuns:

Le livreaza am cumparat eu una din Romania pentru verisoara mea.