| Blossom03 a întrebat:

Am aflat de curând că Romwe nu mai trimite comenzi și în România.Ce alte site-uri de genul acestuia știți,dar care să expedieze și în țară comenzi? Nu vreau ebay, amazon sau Aliexpress...

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Http://www.gojane.com/ site din America am comandat de vreo 2 ori acum cativa ani, mi-au livrat in 7 zile lucratoare coletul.
http://www.boohoo.com/ - site englezesc in 5 zile lucratoare iti vine coletul, am comandat si de pe acesta de cateva ori.
Si Amazonul englezesc a fost cel care am luat nu numai haine, anumite chestii. Oricum astea au fost site-urile de unde am facut comanda pe cand eram in Romania.

| Anonimussccm a răspuns:

Emag

| Blossom03 explică (pentru Anonimussccm):

Dacă nu cunoști site-ul Romwe, nu ma ajută răspunsul tău.Dar mulțumesc oricum!