| Claudiu_David_1996 a întrebat:

Buna, am aflat si eu de aplicatia wish si vreau sa imi comand ceva dar stau in Romania si pe obiectul pe care vreau sa il cumpar scrie shipping $2 e adevarat? daca da, mil duce la posta sau direct acasa? Si nu e nici un extra cost pentru shipping?

2 răspunsuri:
| FataAnonima88 a răspuns:

Se poate sa trebuiasca sa platesti transportul. Cel mai probabil o sa il trimita prin curier.

| Claudiu_David_1996 explică (pentru FataAnonima88):

Ma referam la faptul ca $2 mi se pare putin fiindca nu il cumpar din Romania, asta am intrebat daca chiar atat e