| TheGoodDr a întrebat:

Buna! Am comandat ceva cu ridicare din mall si astazi a ajuns coletul. Cat timp am la dispozitie sa il iau?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Numai stiu exact dar ca sa ridici produsele din showroom ai la dispozitie cateva zile lucratoare parca 3 zile sau ceva de genul.Numai tin minte ca de obicei cand primesc mesajul de confirmare in ziua aia ma si deplasez sa ridic produsele comandate.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Fix cât scrie pe pagina de unde ai comandat și / sau în mail-ul de înștiințare.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Eu de obicei cand comand cu ridicare dintr-un magazin din mall, imi pastreaza comanda 14 zile. Gasesti informatiile in mail sau poti intreba sunand la magazinul respectiv.

| Zuzu1991 a răspuns:

Suna la firma de la care l-ai luat
easybox am impresia ca are 48h... chiar daca, comanzi 2 produse si unul vine azi si altul maine