| Poiana_Eu_1985 a întrebat:

Am comandat si eu 3 rochii de la Cheri boutique.As vrea sa stiu daca atunci cand vine comanda se poate sa deschid coletul sa vad cum arata si daca nu este ce am comandat sa l dau inapoi? voi cum ati procedat ca inteleg ca nu au lucrurile asa cum le arata pe site?

2 răspunsuri:
| Krax256 a răspuns:

Daca nu ai ales livrare cu verificare poti da inapoi produsele pe calea normala luand ulterior legatura cu magazinul. Oricum exista posibilitatea legala sa le returnezi in termen de o luna parca daca nu esti multumita. Important este sa nu le porti sau sa le deteriorezi.

| Poiana_Eu_1985 explică (pentru Krax256):

Am văzut foarte multe recenzii negative despre ei.