| fatmatosun a întrebat:

Am dat ceva comanda de pe internet acu 2 săptămâni.
Și de abia acum mi-au dat mesaj după 15 zile ca o sa vina astăzi.
Nici nu mai vreau produsul respectiv.
L-am luat din alt magazin.
Ce fac acu?
M-a sunat de la fancurier și nu i-am răspuns.
Se poate întâmpla ceva?

3 răspunsuri:
| ibaal a răspuns:

laughing
refuzi coletul...dar,pe viitor,anuleaza si comanda data, daca nu mai vrei...
Probabil te baga aia in baza lor de date si nu vei mai putea lua de la ei...
Depinde de unde ai comandatwinking
Dar, se poate refuza comanda, ii spui curierului ce ai zis si aicilaughing
ca a venit prea tarziu, l-ai luat din magazin.
Insa nu stiai de la inceput data livrarii?!
Aia pun orientativ happy

| fatmatosun explică (pentru ibaal):

Nuu nu știam
De obicei când comand ceva ma suna de pe alte site uri
Dar acum nu
Nu m au sunat

| darrio2007 a răspuns:

Iti bati joc de ei. Trebuia sa raspunzi. Nu as vrea sa fiu in locul acelui curier. Daca te suna cineva acela este curierul ca sa iti spuna cand ajunge la tine. Esti neserios. Cand vei mai comanda de la ei, posibil sa nu te mai bage in seama.