| DanY2017 a întrebat:

Am dat o comanda pe EMAG pe 2 Iunie si încă nu a ajuns. As vrea sa anulez comanda dar nu îmi da o opțiune sa o fac. Îmi puteți spune ce as putea într-un asemenea caz? Am mai făcut asemenea comenzi dar nici o data nu mi s-a întâmplat o problema de genul. As putea sa las comanda aceea activa și sa fac alta dar nu vreau sa ma trezesc după ceva timp ca trebuie sa o plătesc.Ce am nevoie este sa știu dacă pot sa o anulez sau cum sa contactez eMAG pentru a rezolva aceasta problema.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Au ei numar de contact pe site sau un chat pentru discutii cu clientii, suna-i si discuta cu-n operator.

| Bondarel99 a răspuns:

Pai degeaba o anulezi dacă produsul tău se afla in depozitul curierului.
Suna la eMAG și întreabă dacă a fost predat curierului. Dacă da, atunci suna la firma de curierat și întreabă când ti-l aduce.

| DanY2017 explică (pentru Bondarel99):

Am urmărit comanda și nu sa întâmplat nimic. Cum o pot anula?

| Bondarel99 a răspuns (pentru DanY2017):

Suni la ei.

| DanY2017 explică (pentru Bondarel99):

Ok, mersi!