| STEPPENWOLF a întrebat:

Buna am gasit un site pe nume zipy dupa care poti sa faci comenzi de pe ebay din america puteti sa imi spuneti daca este de incredere si daca aveti cumva ceva comandat de acolo?

4 răspunsuri:
| DIGIT4L a răspuns:

A mai intrebat cineva si cica e de incredere https://www.tpu.ro/......umesc/.Din cate am inteles e mult mai bine sa cumperi cu ajutorul lor.

| TheRealFantasy a răspuns (pentru DIGIT4L):

laughing
Fara ofensa dar tu te-ai uitat prin raspunsurile de la intrebarea aia la care ai pus link? Sunt 2 persoane care au o conversatie despre cum sa isi recupereze banii de la niste comenzi invalide + altii care zic acelasi lucru, ca este un site de scam.

Am verificat si eu site-ul personal si desi nu am comandat nimic serios vreodata am cautat un produs si taxa de livrare era cat produsul in sine (90 de lei, produsul fiind 100) deci taxa de livrare este oricum destul de mare.
Daca vrei sa faci comanda asigura-te macar ca nu ai multi bani pe card cand cumperi produsul/produsele, doar minimul necesar!

De curiozitate, ce vrei sa comanzi de pe ebay si nu gasesti in Romania?

| STEPPENWOLF explică (pentru TheRealFantasy):

As vrea niste filme bluray pe care nu le gasesc in Romania da sunt acolo pe site

| STEPPENWOLF explică (pentru DIGIT4L):

Poti sa imi spui unde se zice ca e mai usor