| IonelaIonut a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. De curând, sotul a comandat de pe aplicatia Wish.Am primit produsele la usa, fara sa semnez, fara sa platesc pentru ele. Locuim in Germania, produsele au fost aduse de posta germana; nu am putut face plata cu cardul, asa ca am intuit ca nu ne vor livra produsele, pana ce m-am trezit cu ele la usa.Intrebarea mea este acum, unde si cum pot sa le platesc ca sa nu am probleme mai tarziu? Imi cer scuze pentru romanul scris. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Orice aplicatie/site de vinzari, trebuie sa aiba la rubrica Contact un numar de telefon unde clientii pot apela daca au probleme. Cauta pe Wish acel numar, suna acolo, si ei iti vor spune ce e de facut.

| IonelaIonut explică (pentru cristi202):

Multumesc mult de idee, doar ca le-am trimis un email in urma cu 4 zile si inca nu am primit un raspuns. Sper sa nu ma puna sa platesc pentru intarzierea platii.O zi buna!

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mi- aduc aminte că tot aici pe TPU cineva spunea că a comandat produse fără să le plătească si i-au si fost aduse acasă. Persoana respectiva era tot în Germania ca și tine. Interesanta politica; in Romania trebuie mai întâi să plătești si apoi ti se va aduce produsul, in afară dacă se cumpără în rate.
Ai varianta cua zis cristi202 să-i contactezi prin telefon sau e-mail.
Sau plătești prin aplicația wish fără să mai comanzi încă odată produsele. Acesta trebuie să se afle neplătite in contul personal din aplicatie.

| IonelaIonut explică (pentru anonimg):

Multumesc.Deocamdata am trimis un email in urma cu 4 zile, sper sa primesc si un raspuns in curând, sa nu am de platit penalizari de intarziere a platii.O zi buna!