| Corinne a întrebat:

am nevoie de niste pareribatting eyelashes
Vreau sa`mi mai cumpar o pereche de cizme sau botine cu talpa plata (pentru ca am deja o pereche cu tocul inalt si sunt negrebig grin ). dar nu stiu ce culoare sa abordez.paltonul ii negru aproape de genunchi. ce fel ce incaltaminte de iarna credeti ca mi s`ar potrivi.(am 1.68 si 48 de kg big grin )

Răspuns Câştigător
| biu_4440 a răspuns:

Corry cea mai sfanta incaltaminte de iarna sunt insuletele, asta-i legelaughingDat find ca mai ai o pereche de cizme negre ai putea incerca sa cauti o pereche maro sau gri(culorile astea merg la orice tinuta, nu au cum da gres)Mie imi plac foarte mult cizmele gen"calarie" sau cele care sunt acum la moda pana la genunchi sau peste. Dat fiind ca paltonul tau este aproape de genunchi cred ca cel mai bine ar merge cizmele peste genunchi.
Sper sa iti placabig grin
Si good luck la shopping

7 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Niste botine inchise la culoare

| oz a răspuns:

Rosii(combinatia rosu negru e...) maro sau negre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cizme peste genunchi...bejiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rosii sau roz.Iesi din tipare, in plus, ar merge si la blugi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar merge niste insulete ...parerea meathinking

| Kidu a răspuns:

Negre...ai sa poti sa le asortezi la aproape orice tinutahappy

| helena09 a răspuns:

Buna, eu cred ca ar trebui sa-ti cumperi niste cizme albastre(albastru marin)se poarta aceasta culoare.Eu am o pereche si sunt super.Atata timp cat ai paltonul negru ai putea sa-ti iei ce culoare vrei.Cand zic culoare ma refer la galben, verde, mov.Sa sti ca nu e neaparat sa asortezi cizmele cu paltonul, imbraca-te asa cum te simti bine.Esti tanara, nu lasa negrul sa te domine. Poarta de exemplu intr-o zi un tricou colorat si observa stare ta, iar in ziua urmatoare imbraca-te in negru sau culori apropiate acestuia si vezi daca vei fi la fel de plina de viata ca in ziua precedenta.In concluzie, ia-ti niste incaltari care atunci cand intri in magazin iti fac cu ochiul si nu te feri de culoare.