| iamrobb a întrebat:

Buna, am nevoie de o recomandare.
In curand vreau sa imi cumpar o chitara electrica, dar nu stiu de pe ce site. As vrea sa va intreb, Fly Music, Muziker.ro sau Kytary aduc produse originale? Vreau sa fie ceva de calitate si sa nu dau banii aiurea. Daca nu, imi puteti recomanda alte site-uri care vand produse originale?
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara o chitara electro acustica. eu am luat-o pe asta
https://www.djmmusic.com/......oduct.aspx

| iamrobb explică (pentru anonim_4396):

Eu am chitara electro clasica, pe care am invatat pana acum.
Vreau sa incep si pe una electrica

| iamrobb explică:

Am rezolvat!
Pentru cei cu aceeasi intrebare, recomand Guitar Shop!