| AmbițioasaIdealistă5 a întrebat:

Am nevoie urgentă de ajutor. Am făcut o comanda pentru ziua mamei mele si dupa o zi am primit un email de la firma respectiva spunandu-mi ca am facut ceva gresit si comanda s-a anulat. Dupa care am cautat un cadou pe alte site-uri si am facut alta comanda de pe alt site iar asta era ok. am primit email de confirmare si ieri am primit un email in care mi s-a zis ca prima comanda e plasată si o sa ajunga in 2 zile. Eu le-am dat mesaj pe email si le-am spus că am anulat comanda dar nu am primit nici un răspuns si azi am primit mesaj ca va ajunge astăzi intre orele 14-17 Si nu stiu ce sa fac pentru ca astazi ajunge si cealalta comanda iar pe prima nu o vreau. Ajutati-ma va rog chiar e o problemă serioasă

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Furnicuta000 a răspuns:

Ce problema serioasa? Cand te suna curierul ii spui ca vrei sa il dea retur. Nici nu trebuie sa ii spui motivul pentru ca nu e treaba lui, el doar il da retur si atat. Nu te obliga nimeni sa iei un colet mai ales fiindca au fost ei neseriosi si ti-au anulat comanda sau au gresit.