| Francesca_Adrian_Patrik_Alina_1996 a întrebat:

Am o intrebare cele care va pricepeti la moda. Cizmele peste genunchi merg la o persoana de inaltime 1.55?

Răspuns Câştigător
| valentinatvd a răspuns:

Da, lungesc piciorul daca st cum sa leporti.
Banuiesc ca sunt negre asa ca poarte le cu o pereche de blugi negri. sau cu o fusta/rochita care sa lase foarte putina piele la vedere intre picior si fusta. Oricum grija mare la ce puiinpartea de jos cu aceste cizme pentru a nu ti scurta piciorul.

| Francesca_Adrian_Patrik_Alina_1996 explică (pentru valentinatvd):

Am crezut daca is mica la inaltime nu merg cizmele inlate. multumesc frumos de sfat :*

| valentinatvd a răspuns (pentru Francesca_Adrian_Patrik_Alina_1996):

Ba da, merg.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sigur, daca stii sa le combini poti crea chiar iluzia ca ai picioarele mai lungi.
Ia-le cu putin toc si pune-le peste niste pantaloni in aceeasi culoare si nuanta.

| munteanuionvictor a răspuns:

Bineînțeles. Poartă ce vrei.

| Staif a răspuns:

Da, de ce nu s-ar putea?

| Francesca_Adrian_Patrik_Alina_1996 explică:

Va multumesc frumos pentru sfat :*