| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare. M-am facut de curand reprezentant la AVON si vreau sa pun comanda din campania 15, dar la datele personale am observat ca cei de la AVON mi-ai scris gresit codul postal.
Daca codul postal e gresit, o sa imi ajunga mie comanda la posta, daca adresa este scrisa corect? Sau trebuie sa schimb codul postal cu cel corect?
Sora mea mi-a spus ca ea crede ca nu are nici o problema daca codul este gresit, atata timp cat adresa este corescta...
FUNDA

Răspuns Câştigător
| SandicaGabriela a răspuns:

Buna,

Adresa de livrare sa fie cea corecta. Codul postal este mai putin important.