| alessio233 a întrebat:

Buna, am o întrebare, pentru voi care este cea mai buna încălțăminte în ​raport calitate/preț?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi NEW BALANCE. Nu am folosit, dar cunosc persoane care au folosit și au fost mulțumiți.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nike, dar sa fie nike original. Am doua perechi de Nike air Monarch de care sunt foarte mulțumit.

| alessio233 explică (pentru anonim_4396):

Am destule perechi de nike, as prefera ceva putin mai elegant

| anonim_4396 a răspuns (pentru alessio233):

Vezi NEW BALANCE. Nu am folosit, dar cunosc persoane care au folosit și au fost mulțumiți.

| 19flo79 a răspuns:

Cea de la Dechatlon happy

| Marius2001Pop a răspuns:

Adidas dupa parerea mea.