| alinabud a întrebat:

am o multime de haine aduse din strainatate si sunt noi, preturile sunt acceptabile, as vrea sa stiu unde le-as putea vinde pe ceva site dar sa nu trebuiasca platit in afara de tizo.ro sau okazii.ro.

3 răspunsuri:
| Pιxxιε a răspuns:

Am vazut multe persoane care isi fac reclama la haine pe hi5 sau facebook...sincer nu stiu cum functioneaza...Dar este o ideetongue

| mitzu_6426 a răspuns:

Hmm.hainutze,a? daca sunt dragute te-as putea ajute eu. am nevoie de niste hainutze noi asa[love struck]