| Fumiko a întrebat:

Buna, am o nelamurire.Am comandat de pe joom o pereche de ghete care costa 118 lei si coletul a ajuns la posta de la gara, ca sa pot scoate coletul pe aviz scrie ca am nevoie de:
-copie act de identitate,
-copie, in formar A4, a comenzii,care sa cuprinda numele, prenumele, bunul achizitionat si valoarea acestuia SAU
-copie a extrasului de cont din care sa razume suma platita pentru bunul achizitionat.

Eu m-am gandit sa scot copie a extrasului de cont, pot sa scot doar pentru ziua sau luna in cand am pus comanda? Si scrie pe ce am platit sau scrie doar suma extrasa?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Scoate extrasul pentru ziua respectiva si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am mai auzit așa ceva

| Fe_Petrus_1981 a răspuns:

Ma mir ca iti cere asa ceva,eu cand am facut comanda,me-au venit dupa o luna aproape...dar nu me-a cerut nimic in schimb, desi am platit inainte cu cardul, deci nu vad negheobia lor sa-ti ceara extras de cont si alte tampeni, plus ca imi venise alt ceva decat ceea ce imi comandsem, nu recomand, sunt ieftine dar nu merita.