| gameofpassion a întrebat:

Buna :) am o oferta speciala pentru cei interesati de PCuri si nu numai.

Ofer la schimb Sistem Desktop ce include unitate centrala, monitor, tastatura, mouse, imprimanta pe un laptop.

Oferta include un PC bun,
HDD 233GB
1GB RAM(1024Mb)
Processor AMB Athlon 64, 3500+, MMX, 3DNOW, ~2, 2Ghz
Placa video noua Nvidia Gforce 8400 Gs 512Mb memory

Monitorul este nou Horizon TFT-LCD 18.5 inch, 9004LW

http://www. eurosoft-computers. ro/monitoare/monitoare-lcd--led/monitor-lcd-horizon-9004 lw-18.5inch_P8239

Imprimanta Canon MP250

Un laptop cu performante medii, ca ale PC-ului prezentat mai sus si cu baterie buna ar fi ideeal. Ma puteti contacta pe id raelis33 ( yahoo ) si sunt sigur ca o sa ne intelegem excelent. Thx

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Tu vrei ca respectivul laptop sa aiba performante medii, la fel ca ale PC-ului?! Ai idee cat costa un laptop cu asemenea "performante"? Nu... hai ca-ti spun eu, un laptop cu asemenea "performante" este cu mult m-ai scump decat un PC cu aceleasi "performante". Abuzez de cuvantul "performante" in raspunsul asta, dar asta e... incerc sa-mi perfectionez raspunsul sa-l cataloghezi ca fiind unul "performant".

| gameofpassion explică (pentru Ronnix):

Salut happy Ms ca te-ai obosit sa-mi scrii. Ideea este ca eu am nevoie de Laptop pentru ca e portabil. Performantele sa fie aproximativ aceleasi sau putin mai mici pentru ca nu ma intereseaza FarCry sau jocurile de genu. Am nevoie sa mearga photoshopul, flash, dreamweaver, in general programele pentru design. PC nu m-a dezamagit pana acum, si e ingrijit. Ideea e sa gasesc pe cineva cu un Laptop ingrjit, cu baterie ok, fara diferenta de bani. happy

Bafta!