| seby27278 a întrebat:

am o problema, am comandat de pe site-ul walkmaxx o pereche de adidasi sporty si am completat toate campurile cu nume, adresa, cod postal, numar de telefon, si cand am vrut sa dau pe finalizare comanda mi-a cerut sa bag codul postal dar eu l-am bagat si nu m-a lasat sa finalizez comanda asa ca am iesit de acolo si dupa cateva ore am intrat iar si am pus comanda si m-a lasat. Dar problema este ca m-au sunat cei de acolo ca sa confirme comanda si au spus ca am de platit 300 de lei si adidasii sunt doar 160 de lei o pereche, oare s-a trimis si prima comanda? Stiu ca 160+160 nu ii 300 dar puteau sa faca o reducere sau stiu eu. Ce ziceti este asa cum cred eu? Funda pentru cel mai bun raspuns:!

2 răspunsuri:
| Alina_Pavel_1995 a răspuns:

Probabil pe langa pretul adidasilor au mai adaugat si transportul
fundabig grin

| ionip a răspuns:

Buna! Pretul era 160 de Black Friday, acum este 199 lei. Cred ca trebuia sa intrebi atunci la telefon de ce ai de platit 300 de lei. Transportul nu are cum sa fie asa mult si nu cred ca ti-au luat ambele comenzi in calcul. Mai exista si varianta sa fi gresit agentul care te-a sunat. Mai bine suna ca sa verifici comanda sau asteapta pana vine curierul si vezi atunci. Succes!