| IancuAlexaandra a întrebat:

Buna, am o problema cu Shein-ul.
Eu am dat o comanda pe site-ul Shein in data de 12 martie, comanda a avut termen de livrare maxim ieri 26-29, nici azi nu a venit și am lăsat mesaj și am vb in chat cu cei de la Shein și au zis sa mai aștept maxim 5 zile. Daca nu ajunge sa ii recontactez.Au zis că au luat măsuri și că discuta cu curierii sa vadă ce se întâmplă.De pe data de 22 nu au mai actualizat statusul comenzii nicăieri, eu mai verific și pe siteul track-order și tot așa apare.
Pe 12 am făcut 2 comenzi la 1 ora distanta, prima mi-a ajuns luni, a doua este cea de care am zis mai sus.
A mai pățit cineva așa, v-a ajuns până la urma? Cat timp a mai durat? Cum s-a soluționat situația.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bune, ca ați înnebunit TPU cu întrebările voastre despre shein. De parca ar fi singurul magazin din lume.

| alxxx3344 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și care i problema ta?

| Cammmi a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu tot în situația ta sunt. Sper ma îmi mai ajungă măcar

| anonim_4396 a răspuns (pentru alxxx3344):

"problema dvs", bai puță.