| yooshi a întrebat:

Buna, am plasat o comanda pe Pull&Bear pe data de 27 august, pe 30 august mi-a fost confirmata si aparent trebuia sa imi fie trimis un link al agenției de curierat dar nu am primit nimic...
deci, cam in cat timp o sa imi vina comanda, avand in vedere ca deja a trecut aproape o saptamana...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai achitat complet comanda?
Pentru ca, de asta depidne ca produsul sa fie trimis, cand banii sunt deja in contul lor.

| yooshi explică (pentru Violleta2022):

Da.

| Violleta2022 a răspuns (pentru yooshi):

Atunci, contacteaza vanzatorul si intreba-i cand au pus pachetul, cu ce curier sau posta si cand va ajunge la tine.
Daca ai platit curier, atunci ar fi trebuit sa-ti trimita acel link, dar daca au trimis cu posta normala, atunci nu exista link si nici numar de urmarire, fiind trimis "simplu", caz in care, depizand de locatia ta, poate ajunge in 5-10 zile lucratoare.