| Roseroxmary a întrebat:

Am pus prima mea comanda pe aliexpress si am confirmat in secțiunea "shipped", iar acum produsele imi apar in secțiunea "to be reviewed", se poate sa fi confirmat comanda ca si cum as fi primit-o si sa nu imi mai ajungă? Ce pot face sa revină? Va multumesc, astept răspunsuri urgente!

1 răspuns:
| SanL a răspuns:

Da, asta ai facut.
Da-le mesaj la aliexpres si explica-le ca nu avea cum sa ajunga in timpul asta.
Dupa ce ai dat confirmarea de primire mai ai niste zile in care poti face reclamatie.
Dar asteapta pana la cca 2 luni de cand au trimis ei coletul ca iti poate ajunge. Eu am primit colete si dupa 3 luni. In vama la noi stau mult.
Iar daca ai tracking number urmareste-l pe unde e.