| Mihaela_Anka_1992 a întrebat:

Buna, am și eu nevoie de un sfat de unde cumpărați saci de vidat haine?
Am luat anul trecut de pe Emag de la x companie și nu a ținut cine știe ce... câțiva s-au rupt alți saci au prins aer.
Majoritatea sacilor de pe Emag au reviewuri proaste. ce sa fac? De unde sa cumpăr cât de cât sa nu se rupă sau sa prindă aer.
@by The Way am nevoie de vreo 10 saci dimensiune 80x100 ca să ne mutam măcar sa și merite financiar.
Mulțumeschappy

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu ce saci ai luat tu de pe Emag dar eu am fost multumit de ei.