| AlexandruExTreMe a întrebat:

Buna am si eu o intrebare.Cand apare revista Level si cat costa?

Răspuns Câştigător
| UnRomanOarecarare a răspuns:

Revista "Level" apare la chioscurile de ziare, mall etc. o data la 2 luni si costa 15 lei. Pentru mai multe detalii acceseaza www.level.ro. Sper ca te-am ajutat!

7 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Revista ''Level'' apare o data la 2 luni si costa 15 lei.

| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut apare odata la 2 luni si costa in jur de 15 lei

| denymar a răspuns:

Apare o data la 2 luni si pretul este de 14 lei si 99 de bani big grin

| Zaied a răspuns:

Nimeni nu mai cumpara Level de prin `90.

| inmedio1 a răspuns:

Revista apare o data la 2 luni.

In cazul in care vrei sa stii datele de aparitie ale revistelor tale preferate, poti urmari blogul nostru : http://inmedio.ro/blog/

| andreea1913 a răspuns:

Apare o data la 2 luni
pret:15 lei