| me0ank a întrebat:

Buna´. Am si eu o intrebare. Miam cumparat niste pantaloni scurtzi adica pana un pic deasupra genunchilor. Ce pantofi as putea sa port la ei? Nu vreau adidashi. S´ar potrivi Sandale dinacelea cu talpa ortopedica? Sh daca da cam ce model? big grin

11 răspunsuri:
| lawblondy a răspuns:

Descrie-ne putin pantaloniihappy

| lawblondy a răspuns:

Buna:p uite eu as lua asa ceva http://www.garbo.ro/......joasa.html si cu un tricou mai lung viu colorat:D.sa ma anunti ce decizie ai luat:)

| me0ank explică:

O da sorry am uitat sa zic ca is blugi blushing sryy!

| me0ank explică:

Deci is pana la genunchi is blugi sh is asa mai spre negru un albastru inchis sh is simpli adica is mulatzi si nu au nimic nu au modele sau ceva foarte simplihee hee

| Puf a răspuns:

Poti purtasi sandale fara talpa otopedica. Ori ce model s`ar potrivi, nu chiar f incarcate, putin mai simple cred ca ar fi perfectebig grin

| Me23 Tia a răspuns:

Depinde de modelul pantalonilor.happypune o poza cu ei sau cu niste pantaloni asemanatori.

| anananana a răspuns:

Eu cred ca se pot purta cu o pereche de sandale cu putin toc si legate de pecior :X