| Rebe1 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Sunt magazine speciale pentru cupluri? Adica magazine cu articole pentru cupluri.

7 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

La ce fel de articole te gandesti?

| Rebe1 explică (pentru JackR):

Tip hanorace, cani, tricouri, chestii de genul.

| Rebe1 explică (pentru JackR):

Tricouri, hanorace, cani, etc. dar nu vreau magazine ce trebuie sa fac comanda sa imi ajunga produsele acasa ci magazine la care sa ma duc eu sa imi cumpar produsul dorit.

| darrio2007 a răspuns:

N-am auzit de asa ceva. Fiecare isi poate gasi la magazinul destinat pentru el sau ea.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, se cheama SUPERMARCHET sau MALL-uri si gasesti raioane atat pentru femei, pentru barbati si chiar pentru copii!

| JackR a răspuns:

S-ar putea sa existe si magazine, nu stiu sigur. Dar in mod cert gasesti zeci de magazine online care vand asemenea lucruri. Ca sa nu spun despre firme care personalizeaza tricouri, hanorace sau cani, cu ce mesaje vreti voi.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da sunt, gasesti destule in mall-uri sau in piete, unele targuri.