| Betty288 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare:unde pot gasi jucaria Furby(modelele noi) de vanzare in Iasi? Stiti cumva si cat costa? Daca sunteti din Iasi si aventi unul (nou) va rog sa comentati.

Răspuns Câştigător
| Mikiiiiiiii a răspuns:

Buna Betty, Furby il poti gasi la noriel.Trebuie sa ai in Iasi un magazin noriel si un furby de 14 cm costa 84 lei, iar cel mare si "original" nu stiu cum sa ii zic 329, 90 lei. Este cam mult dupa mine pentru o jucarie dar ma rog, furby 20 cm 139 lei, furby 29 cm 189 lei. :) Le poti gasi si pe site-ul www.noriel.ro

1 răspuns:
| Sticlaru_Andra_1998 a răspuns:

Aceasta jucarie o gasesti pe internet! happy