| JamesWatson a întrebat:

Bună, am un card de bonuri.
Cu el pot plăti dor strict produse alimentare?
Adică dacă merg intr-un Supermarket Lidl, Kaufland sau Auchan, nu pot să cumpăr obiecte de birotică de exemplu agende sau pixuri?
Dacă nu, atunci puteti să îmi spuneti ce lucruri se pot lua și ce nu?
Mulțumesc

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Cu aceste bonuri puteti cumpăra doar mincare, daca aveai bonuri sau tichete cadou asa trebuia sa scrie pe ele cadou, puteai cumpăra de la birotica pana la haine si aparate.Dar altfel nu.

| romeo78 a răspuns:

Doar produse alimentare. Dar, dacă cumpărați alimente și alte produse, puteți plăti cu bonuri de masă și bani, cash sau card.