| Anca233 a întrebat:

Am vazut ca pe siteul Joom este o categorie de produse cu 0.10 Ron..as vrea sa aflu mai multe despre aceasta metoda.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Puiu271 a răspuns:

Este o tombola, numai că nu castigi imediat, ci dacă participi pe fiecare, intri pe un produs care este la acea oferta și te intereseaza și dai pe " Vreau cu 0.1 lei " Ai voie doar 2 produse sa alegi pe zi, iar seara sau maxim a doua zi dimineata primesti notificare cu rezultatele tombolei, dacă ai noroc castigi. Poti da pe "câștigători" Sa vezi și alti oameni ce au castigat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica cu zece bani sau nu inteleg eu prea bine?

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am cumparat de la ei. Probleme: uneori nu-ti vin produsele. Vin tarziu, trebuie sa astepti mult. Altfel nu ai probleme. Banii iti reintra in cont daca n-ai primit obiectul. Eu am patit-o si mi-au revenit banii! Trebuie sa ai un card. Am auzit ca se poate si cu PayPal dar n-am incercat asta.