| Crasmaru_Vlad_1998 a întrebat:

An comandat ceva timp un colet de la eMAG care nu a fost ridicat. Acum in cont scrie la respectiva comanda Pret:00. 00lei desi era 200.00. Iar acum am dat comanda de o placa video si de 4 zile inca imi zice COMANDA PLASATA! Stiti ce trebuie sa fac sau daca e doar de la ei?

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Cand comanda intarzie sau nu mai apare, e bine sa suni la serviciul clienti sa vezi stadiul exact al comenzii tale si daca produsul se afla la curier, pe traseu. De obicei, cel care aduce pachetul te suna in ziua respectiva sa-ti spuna cam in ce interval orar ajunge la tine. Din acel moment, tii legatura direct cu soferul, ca sa stii cand apare.