| Bia125 a întrebat:

Buna!
Are cineva aparatul de incalzit Rovus Handy Heater https://www.youtube.com/watch?v=OO09bCJ3qlc? Este bun? Merita sa il cumpar? as avea nevoie pentru o camera mica.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nu cumva sa cumperi asa ceva! E o pacaleala mare! laughing Da e bun toamna sau primavara cand nu sunt friguri sub zero grade, iarna cu asta mori de frig si ai dat si 700 lei big grin Cumpara-ti un calorifer electric de ce dimensiune vrei, si alea se pot regla la cata caldura ai nevoie, in plus sunt mai ieftine si de 1 mil. de ori mai bune! Crede-ma nu lua asa ceva ca vei lua teapa! big grin E bine ca ai cerut si parerea altora ca altfel aruncai niste bani la cos... big grin