| Anca_Bălteanu_1994 a întrebat:

Are cineva geanta aceasta de la Avon? Imi puteti spune daca este spatioasa, adica gen sa incapa in gea telefon, un portofel mai mare... Ca nu gasesc poze cu ea cum arata si in interior. Daca cineva o are as dori sa vad si eu cum arata si in interior. https://www.youtube.com/watch?v=QORIrcXW3dE

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai ai dimensiunile in descriere, ia ceva de măsurat și compara cu o alta geanta a ta și vezi cât de spațioasă e.

| Anca_Bălteanu_1994 explică (pentru Bondarel99):

Da stiu asta dar m-ar interesa si cum arata ea in interior. ca nu gasesc poze pe nicaieri cu ea deschisa.