| Rayyy a întrebat:

Buna!
As avea si eu nevoie de o indicatie. dintre telefoanele iPhone 4, Blackberry Curve 9300 si Blackberry Curve 8520, care este mai bun?
Din toate punctele de vedere, ma refer. Multumesc! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Dintre telefoanele alea sigurat as alege iPhone 4 fara sa mai stau pe ganduri. iPhone-ul are apara de 5MPx, filmeaza hd, are rezolutie la ecran foarte buna, ecran tactil, camera fatada de calitate bune, are gps(8520-ul nu are). Dar daca eu as trebui sa imi aleg acum un telefon cu siguranta m-as uita si la Nokia N8. Chiar t-il recomand. Este un telefon foarte bun. Are camera de 12MPx(lentile carl zeiss de foarte buna calitate), gps de la Nokia(ovi maps) foarte bun. Memorie de 16 gb, poti adauga un card de memorie de pana la 32 de gb(daca nu chiar 48 nu is sigur), poti conecta la el un stick/hard extern. Are iesire (mini)hdmi, poate fi conectat la tv prin hdmi sau prin mufa jack 3. 5.
Ce sa mai zic? Cam atat ajunge. Deci daca vrei neaparat intre alea 3 atunci alege iPhone 4. Daca nu alege un N8. :)
Uite aici o imagine in care sunt comparate toate 4:
http://www.imagup.com/data/1107272570.html

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| stefyeli a răspuns:

Iphone 4