| tataie_7652 a întrebat:

as dori cateva idei pentru un tricou personalizat(as prefera sa fie funny).
P. S.big grinau fundita aluia care vine cu cea mai buna idee

Răspuns Câştigător
| Casiana a răspuns:

Pai depinde de ceea ce ti se pare tie funny...

10 răspunsuri:
| Drunkenhearts a răspuns:

Pai ai putea sa pui niste fraze haioase, poze cu prietenii tai modificate haios, poze cu animalute amuzante

| Puiutz a răspuns:

Hello:*
Uite aici gasesti o gramada, poti sa iti alegi textul care iti place:).

http://www.tu.ro/tricouri.html
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea mea ar fi: in partea de jos sa fie o fata smile iar pe el sa scrie ceva pe english deoarece romana ii cea mai nasoala eu as scrie :"there's really norhing to live for now that you're gone ...don't leave me here... i still love you love me don't hate me sau simplu i hate you baby, i still love sau don't hate me. love me. sper ca te-am ajutat big grin ^^fundita^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat niste modele nemaipomenite de pe www.inkspired.ro

| Dominicc a răspuns:

Ideea trebuie sa ti; o faci u dupa gustu tau. multi nu stiu ce preferi tu.
ia pune; te si gandeste bine si vezi ce iese. in felu asta e si original si gandit de tine.

lumea e plina de lucruri "funny"

| PappaBear a răspuns:

Salut, cred ca am pentru tine exact ideea de cadou pe care o cauti. Am gasit de curand acest site si mi se pare super. Imi plac si tricourile lor, bineinteles, dar si mai funny mi se pare ideea de a oferi cadou un tricou in conserva! Eu zic ca e un cadou ideal. :)
http://www.conserve.ro/tricouri-personalizate.htm/

| serpisor a răspuns:

Ii stii tatuajul lui Steve O de la Jackass? Poate un tricou in acel stil imprimat pe spate
http://www.steveo.com/gallery/pictures/tattoos/big/14.jpg