| AlexX a întrebat:

as dori sa achizitionez un scaun dar inca nu ma pot decide intre unu tip directorial sau gaming... care vi se pare mai rezistent sau ce recomandati?

4 răspunsuri:
| GeorgeBerbec a răspuns:

Cel de gaming e rezistent dar nu sustine multa greutate. E mai confortabil. TIne maxim 100KG. Pret >700
Cel de birou nu e asa rezistent nu e la fel de confortabil dar tine si 125 KG. Pret maxim 700 lei.

| AlexX explică (pentru GeorgeBerbec):

Am vazut de gaming la 650 lei si scria masa maxima admisa 150 (nu stiu cata incredere poti avea in marketing-ul asta...)

| crysstyna07 a răspuns:

Buna! Eu prefer scaunele ergonomice. Exista scaune ergonomice solide, nu este obligatoriu sa optezi pentru un scaun directorial.
Uite aici mai multe detalii: http://lifelessonsbox.com/cum-sa-ti-alegi-scaunul-de-birou-potrivit/

| DenisuTzu1133 a răspuns:

Eu recomand Gaming! Sper ca te-am ajutat big grin. In plus e confortabil acela de Gaming doar ca e un pic mai greu de asamblat happy